top of page

Правила поведінки здобувача освіти

в Городищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

1. З’являтися в заклад освіти за 10-15 хвилин до початку занять, зайняти своє робоче місце, підготувати все необхідне навчальне приладдя до уроку.

2. Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

 3. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм. Насильство, булінг (цькування) є неприпустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

4. Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля.

5. Дотримуватися чистоти і порядку, берегти майно закладу освіти.

6. Відвідувати заклад освіти необхідно в чистій і випрасуваній формі ділового стилю, уроки фізичної культури – у спортивній формі та спортивному взутті.

7. Не приносити на територію закладу освіти і не використовувати будь-ким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, цигарки, інші засоби і отрути, а також токсичні речовини.

8. Використовувати мобільні телефони під час освітнього процесу лише при необхідності зв’язку із батьками (або особами, що їх заміняють).

9. Не покидати без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) територію установи під час освітнього процесу.

10. У разі пропуску занять здобувач освіти зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку з медичної установи або пояснювальну записку від батьків (або осіб, що їх заміняють) про причину відсутності.

11. Під час перерви задля збереження життя та здоров’я та з метою уникнення випадків травматизму здобувачу освіти категорично забороняється залишати територію освітньої установи, бігати, штовхатися, кидатися предметами, застосовувати фізичну силу, самовільно відкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

12. Здобувач освіти зобов’язаний  старанно вчитися, зразково поводитися, брати участь у громадському житті й суспільно корисній праці, виконувати правила внутрішнього розпорядку.

13. Якщо здобувач освіти заподіяв збитки освітній установі, то вони відшкодовуються коштами батьків, або осіб, що їх заміняють.

14. Здобувач освіти звертається до класного керівника, практичного  психолога та адміністрації закладу освіти за допомогою, якщо проти нього здійснюються протиправні дії.

15. Знайти й суворо дотримуватись Правил дорожнього руху, протипожежної безпеки і поведінки на воді.

16. Виконувати вимоги чергового по школі.

17. Дотримуватись правил етикету: вітатись з дорослими, товаришами, поважати інших.

27 грудня 2022 року за сприяння Департаменту освіти Рівненської обласної державної адміністрації та Березнівської міської ради Городищенський ліцей отримав комп‘ютерне обладнання( комплект обладнання з програмним забезпечення для організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання).За підсумками огляду облаштування укриттів наш заклад визнано найкращим у територіальній громаді. У ліцеї навчається найбільша кількість дітей серед сільських освітніх закладів.
Комп‘ютерне обладнання педагогічному колективу вручив  міський голова Пилипчук Руслан Петрович та начальник відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради Гудько Анатолій Вікторович.
Учасники освітнього процесу щиро вдячні за такий подарунок.

изображение_viber_2022-12-28_09-51-36-038.jpg

У Різдвяні свята завдяки домовленості  Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки ЮНЕСКО у рамках ініціативи «Ноутбук кожному вчителю»  вісім педагогів Городищенського ліцею Березнівської міської ради отримали ноутбуки для якісного проведення уроків у дистанційному форматі.

Комп’ютерне обладнання вчителям вручили міський голова Руслан ПИЛИПЧУК та начальник відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради Анатолій ГУДЬКО.

Педагогічний колектив щиро дякує за цінні подарунки. Працюємо на Перемогу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

изображение_viber_2023-01-16_09-14-46-668.jpg
изображение_viber_2023-01-16_09-14-47-639.jpg
изображение_viber_2023-01-16_09-14-47-134.jpg

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ (ПОРЯДКУ ДІЙ) НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ОБ’ЄКТА, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА

Нормативно-правова база
Правила в кіберпросторі
 Кібербезпека. Поради батькам
 Кібербезпека. Поради для дітей
 Кібербезпека. Поради для учнів
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png

Відтепер в Україні діятиме новий покращений проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА)
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
Наші цілі:
Знищення російських осередків в Інтернеті
Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
Протидія наркотикам та шахрайству
Навчання та тренінги з кібергігієни
Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції
Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». 
Що ми пропонуємо учасникам:
можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;
допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;
отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;
бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;
бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.
Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.
Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час!
Приєднуйтесь!

1.jpg
2.jpg
5.jpg
4.jpg
bottom of page